Ostempluj swoje zmarszczki

Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki.

Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

„Stemplowanie” to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy ze strachu przed igłą dotychczas unikali zabiegów na delikatnych obszarach twarzy. – Precyzja „stempla” pozwala zupełnie bezboleśnie wykonywać zabieg na tak małych, trudno dostępnych okolicach, jak powieki, „kurze łapki”, czy skóra wokół ust – informuje dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum dermatologii i medycyny estetycznej WellDerm.

Peelingi – zdrowa i promienna twarz!

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Na zabieg pozbywania się zmarszczek składają się dwa etapy. Na początek „stempel” wyposażony w mikroigiełki nakłuwa skórę i stymuluje ją do produkcji kalogenu. Drugi etap polega na aplikacji preparatu Dermaheal HSR, bogatego w witaminy i minerały. Dzięki tysiącom kanalików preparat dociera głębiej, co w efekcie wzmacnia skuteczność zabiegu. – Rewitalizujące działanie preparatu to zasługa obecności m.in. kwasu hialuronowego, 13 witamin i 24 aminokwasów – wyjaśnia dr Bliżanowska. – Do tego kompleks peptydów biomimetycznych stymuluje produkcję nowych komórek skóry, dzięki czemu odmładza i pobudza do regeneracji postarzałą skórę – dodaje.

Stempel jako metoda wygładzania zmarszczek jest nowością wśród zabiegów kosmetycznych, medycyna estetyczna coraz większe sukcesy odnosi. Jednak ze względu na swoją skuteczność i szereg zalet, może się cieszyć dużą popularnością. Stemplowanie zmarszczek (znajdź tutaj) gwarantuje lepsze przenikanie w głąb skóry substancji czynnych, poprawiając ich przyswajalność i zwiększając efektywność ich działania. – Najważniejszym zadaniem zabiegu jest stymulowanie skóry do autoregeneracji. Dzięki temu udaje się skutecznie zapobiegać procesowi starzenia, a także wspomagać odnowę komórkową.

Spodobał Ci taki tekst? To super, sprawdź stronę psychiatrzy bydgoszcz prywatnie pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na tego typu temat.

Efekt widoczny jest po upływie miesiąca – drobne zmarszczki udaje się zniwelować, a skóra wokół oczu staje się bardziej napięta – wylicza dr Bliżanowska.„Ostemplować” swoje zmarszczki może każdy, kto dostrzega pierwsze objawy starzenia się skóry i chciałby skutecznie się ich pozbyć. Koszt jednorazowego zabiegu, który zaleca się stosować raz na 10 – 14 dni, to 400 zł.

Specjalistyczna pielęgnacja okolic oczu jest szczególnie ważna. Skóra w tym miejscu jest wyjątkowo cienka, pozbawiona gruczołów łojowych i tkanki tłuszczowej, za to gęsto pokryta naczynkami krwionośnymi. Taka struktura sprawia, że to właśnie ona starzeje się najszybciej i w efekcie jako pierwsza zdradza nasz wiek.

„Stempel” to obecnie jedyne narzędzie, które pozwala skutecznie zrewitalizować trudno dostępne i delikatne obszary twarzy. Eksperci z Centrum WellDerm, które specjalizuje się w nowoczesnych technikach odmładzania skóry, podkreślają, że warto podejść kompleksowo do pielęgnacji okolic oczu i ust i poza zabiegami, regularnie stosować np. kosmetyki indywidualnie dobrane przez lekarza. Jednak zawsze można skorzystać z alternatywnego zabiegu – mezoterapia bezigłowa (odwiedź -> na wellderm.pl).