Smukła i wyrzeźbiona sylwetka to marzenie dużej grupy ludzi — możemy ją uzyskać pod bacznym okiem profesjonalisty

Obecnie trudno wyobrazić sobie, żeby żył ktoś, komu nie zależałoby na pięknym wyglądzie.
Pragnienie schudnięcia oraz wyrzeźbienia szczupłej sylwetki to jedynie początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety wiele osób posiada słomiany zapał oraz z reguły kończy się na głośnych obietnicach.

Prezentowany tekst jest niesamowicie interesujący, ale bez wahania przeczytaj także podobny opublikowany tu w innym serwisie post – on również jest warty uwagi.

By nie porzucić ćwiczeń po kilku próbach, przyda nam się trener. To osoba, która weźmie się za nas i poprowadzi przez ciężki czas gubienia zbędnych kilogramów i budowania ładnie wyrzeźbionych mięśni. Będzie to czas utraty chęci oraz czasami wściekłości, ale też szczęścia z osiąganych celów. Należy przecież jasno sobie powiedzieć, że szczupłą sylwetkę nie można osiągnąć w dwa tygodnie. Reklamy tak sugerują, kiedy promują różne pigułki i inne preparaty, ale to kompletne kłamstwo. Tylko ćwiczenia oraz zbilansowana dieta przyniosą wyczekiwany i trwały efekt. Aby nie popadać w frustrację tym, że efekty nie będą dostrzegalne od razu, trzeba przed sobą stawiać pośrednie cele. To ułatwia zadanie. Oprócz tego wsparcie trenera będzie nieocenione. Nie tylko będzie on wymyślał dla nas ćwiczenia, które sprawnie pozwolą nam zwalczać tłuszcz, ale nie dopuści także do żadnej kontuzji. Częstym problemem osób, które trenują samodzielnie, jest to, że robią sobie krzywdę.

Przemęczają się już na pierwszych treningach, bo chcą od razu widzieć efekty i bywają niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj nagle zaczynają biegać po 30 km albo podnosić po 80 kg na jednej ręce. To pewnie będzie miało fatalne skutki.