Zabiegi upiększającą odmładzające

Wellderm to niezwykłe Centrum oferujące bardzo rozległy zakres zabiegów z dziedzin: dermatologia estetyczna, medycyna estetyczna czy dermatochirurgia. Nie licząc tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie podać skórze niezbędnych substancji odżywczych. Wykorzystuje się w tym celu zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Dzięki temu substancje aktywne mogą być łatwo i natychmiastowo dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowaDepilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda trwałego likwidowania nadmiernego owłosienia. Za pośrednictwem innowacyjnej technologii IPL zabiegjest błyskawiczny i totalnie bezbolesny – zabieg jest wyjątkowo skuteczny.

OdmładzanieStarzenie następuje, kiedy pod wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych pojawiają się zmiany w skórze. Stopniowo znikają włókna kolagenu i elastyny, a w tkankach spada zawartość składników nawilżających. Dlatego skóra traci sprężystość i jędrność, pojawiają się następne zmarszczki. Starzenia nie da się całkowicie wstrzymać, jednak za przyczyną specjalnych zabiegów można w znacznym stopniu zahamować i zmniejszyć jego przebieg.

Kwas hialuronowyKwas ten wspólnie z włóknami kolagenu i elastyny – decyduje np: o gładkości skóry.

Niesłychanie pasjonujący artykuł, czyż nie? Jeżeli też tak sądzisz, to kliknij na inne pomocne materiały (http://novamedis.pl/borelioza-testy-i-terapie/), które pochłoną Cię kompletnie.

Dzięki swoim właściwościom kwas pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia . Kwas hialuronowy pełni ponadto rolę nośnika, umożliwiając przewóz substancji. Wraz z wiekiem jego działanie maleje, co w rezultacie doprowadza do pojawiania się zmarszczki. Proces ten można jednak zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy.

Makijaż trwałyPozwala podkreślić naturalne piękno twarzy. Podkreśla walory urody i zakrywa niedociągnięcia. Dzięki makijażowi nawet zaraz po przebudzeniu buzia jest wyrazista a uroda subtelnie podkreślona. W całości zastępuje powszedni makijaż. Idealny makijaż permanentny potrafi dostosować się barwą i wyrazem do urody w ten sposób, by stanowił idealne uzupełnienie.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź tutaj dobry psychoterapeuta opole inne tego typu materiały – one też są godne uwagi.

To tylko niektóre zabiegi jakie oferuje Wellderm, zainteresowanych zapraszamy na do odwiedzenie strony wellderm.pl.