Popraw swoje życie seksualne wybierając chirurgiczne zabiegi ginekologiczne

W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna rozwija się w wyjątkowo szybkim tempie. Do tej dziedziny chirurgii należy też ginekologia plastyczna, która rok rocznie zdobywa coraz większą popularność wśród pań. Po urodzeniu dziecka nasze ciało nie będzie już takie samo. Nierzadko zdarza się, że narządy rozrodcze tracą swoją jędrność po urodzeniu dziecka. Oprócz kwestii estetycznych kobiety mogą mieć z tego tytułu kłopoty z życiem seksualnym ze względu na słaba elastyczność pochwy.

operacja

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
W tym celu można dokonać zabiegów, które mają na celu poprawienie wyglądu narządów rozrodczych a także ich ujędrnienie. Ginekologia plastyczna oferuje nam przykładowo zabiegi pomniejszania warg sromowych, jeżeli są zdeformowane albo asymetryczne (zobacz). Może to utrudniać pacjentkom przykładowo wykonywanie sportów takich jak jazda konna. Często wykonywanym zabiegiem jest plastyka pochwy. Po zabiegach pochwa staje się węższa i będzie lepiej działał, co z pewnością wpłynie na satysfakcję z naszego życia seksualnego.

Często stosowanym zabiegiem przykładowo w USA jest rekonstrukcja błony dziewiczej u pacjentek. Wiąże się ona często ze względami religijnymi, ale często małżeństwa decydują się na tego rodzaju zabieg w celu powtórzenia na przykład nocy poślubnej. Zdarza się, że na zabieg decydują się osoby, które są ofiarami gwałtów, by całkowicie zerwać z tragiczną przeszłością i zacząć życie intymne na nowo. Istnieje również zabieg w odwrotną stronę, czyli usuwanie błony dziewiczej. Robiony jest, gdy błona kobiety jest bardzo twarda, co bardzo utrudnia stosunek z partnerem.

operacja

Autor: Expert Infantry
Źródło: http://www.flickr.com
Również w przypadku strachu przed bólem tudzież krwawieniem podczas pierwszego współżycia można poddać się usuwaniu błony.

Jeśli prezentowany tekst jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź ten link stomatolog bielany, a dowiesz się więcej informacji, jakie Cię niesamowicie zafascynują.

Po każdym zabiegu trzeba zachować przynajmniej kilkutygodniową wstrzemięźliwość od współżycia, aż do wygojenia się ran po operacji (poznaj więcej). Ginekologia plastyczna oferuje nam wiele możliwości, by poprawić nasze życie intymne, ale również pozbyć się dyskomfortu z powodu na przykład deformacji naszego ciała. Jest świetnym rozwiązaniem dla pań, które obawiają się, że po porodzie ich narządy płciowe staną się mało elastyczne oraz mało atrakcyjne dla partnera.