Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające często wywołują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w medycynie estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z bogatej oferty wynikają z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum WellDerm przełamuje opór i mity i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszy
Pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest darmowa konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli doświadczonemu lekarzowi dokonać dokładnej analizy kondycji i potrzeb skóry. Tylko w ten sposób można dobrać właściwy zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Czytaj więcej: tutaj

Krok drugi
Kolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do bardziej poważnych zabiegów. Dlatego lekarze WellDerm na początek mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting bezinwazyjnie powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy wiotczenia skóry. Poczas tego zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które rozgrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok.

Kliknij na odnośnik do strony (https://introwertus.pl/terapia-dla-par/), on przedstawi Ci wątek, który Cię właśnie zainteresował. Przeczytaj artykuł, zawierający interesujące informacje.

70 stopni Celsjusza, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Poza Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów znajdują się także: bezdotykowy Jet Peel, który świetnie oczyszcza skórę, zabieg mezoterapii, która regeneruje skórę dzięki witaminowym koktajlom, oraz wygładzające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną skuteczność i pozawala osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie. Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo

Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Krok trzeci
Po skorzystaniu z dwóch pierwszych kroków, i oswoimy się z gabinetem, poznamy lekarzy i nabraniu zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na trzeci etap – zabiegi boptoksem lub wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz tutaj