Nie siedź głodny u znajomych!

Niebawem impreza…godzina 16, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18 jesteśmy umówieni na imprezę ze znajomymi, więc 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeżeli jesteśmy facetem to nie ma problemu, będziemy potrzebować jakieś 20 minut od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego mieszkania. Jednak jeżeli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 minut, ale przynajmniej razy trzy. Najpierw kąpiel może i depilacja, później suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.

Pizza

Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
W drodze do celu zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą zajść do sklepu z alkoholem, bo z pustymi rękami wtargnąć nie wypada. Przy kasie wszystkie chwyty dozwolone: piwo, wódka, koniak, likier, whiskey, nalewka, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się głupio, gdy nasz znajomy spojrzy przez judasza, aby sprawdzić kto dzwoni i co trzyma.Godzina 18 pukamy grzecznie do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 minutach i tak nic nie pamiętamy) no i pierwsze koty za płoty, imprezę czas zacząć.

Mniej więcej taki właśnie zarys panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie ma, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed spotkaniem. Dowiemy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swój głód gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na pewno. Dobra impreza to wesołe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz smaczne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to mężczyzna i trzeba postawić wtedy na jedzenie (jedzenie z dostawą warszawa) spoza jego mieszkania. Tutaj na przeciw wychodzi pizza i zamówienia na dowóz!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najlepsze spotkanie towarzyskie. My polecamy najlepsze pizzerie w dużych miastach, jeśli mieszkacie właśnie w jednym z nich, to nie zwlekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie wyprzedził!

I tak na przykład dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Osoby z Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Osoby z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie Poznań” a Wrocławianie mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.