Kawa Carraro – bezsprzecznie zapewni Ci masę nietuzinkowych doznań smakowych

Ma nader bogatą i ciekawą historię. Gdy kilka wieków temu Geatano Carraro zaczynał swą przygodę z uprawą i sprzedażą kawy prawdopodobnie nie mógł się spodziewać, iż zdobędzie ona tak olbrzymie grono zwolenników nie tylko we Włoszech, lecz także na całym świecie.
Dlaczego kawa Carraro wzbudza tak duże zainteresowanie wśród konsumentów? Przyczyn nie brakuje.

przedsiębiorstwo

Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com

gadżety

Autor: Paweł Bykowski
Źródło: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Na rynku spotkać można masę jej rozmaitych odmian. Niewatpliwie trafią one w gusta zarówno entuzjastów intensywnych wrażeń jak i tych, którzy lubią delikatne smaki – ja np. uwielbiam smak kawy Carraro. Carraro 1927 to wspaniały „sposób” na to, azeby z przytupem przywitać nowy poranek. Z połączenia kilku ziaren arabiki najlepszej jakości powstaje albowiem wyraziste expresso z czekoladową nutą. Z kolei, Globo Elite stworzy dobry „duet” z rozlicznymi dodatkami między innymi mlekiem, śmietanką albo też likierem. Smak kawy niezaprzeczalnie urozmaicić można również syropem marki 1883. Dobrze byłoby zauważyć, że Philibert Routin od ponad wieku zajmuje się wytwarzaniem napojów wzbogacających standardowe „trunki”.

Pragniesz spróbować czegoś nowego? Nie boisz się eksperymentować w kuchni? W takim razie nie ociągaj się dłużej! Sięgnij po nie już dziś!