Dzieci to największy skarb i ich posiadanie jest niebywałym szczęściem

My pomimo narzekań na chroniczny brak czasu, ciągły nieporządek i marudzenie kochamy je bardzo mocno. Tak naprawdę, jeśli naraz tego wszystkiego miałoby zabraknąć, to wielu oddałby majątek za powrócenie do takiego stanu, kiedy nie znajduje się czasu w gruncie rzeczy na nic.
Niestety, nie każdy posiada to szczęście, by być rodzicem.

niepłodność

Autor: Alan Light
Źródło: http://www.flickr.com
Szklanka wody

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
W sytuacji gdy dotyka niepłodność – bardzo wielu osobom świat się zawala. Setki pytań ciągle zaprzątają głowę, obraz spacerujących z dziećmi rodziców budzi nie wyłącznie zazdrość, lecz też i złość, że to, co winno realizować się normalnym trybem, u nas normalnie nawala.Taką gorycz bardzo ciężko bywa udźwignąć w wypadku, gdy wszyscy wokół otrzymują taką szansę, a nasza niepłodność na zawsze wykluczyła nas z grona szczęśliwych rodziców. Czy jest możliwe w takiej sytuacji coś budującego proponować ? Słów niewątpliwie brak, gdyż nie można znaleźć argumentów na to, że to nie tragedia nie mieć możliwości nigdy zostać rodzicem.

Odpowiada Ci taki tekst? To świetnie, sprawdź stronę (https://sklep.sport-max.pl/ser-pol-274-OLIMP-bcaa-xplode.html) pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na podobny temat.

Najlepiej sięgnąć innej kwestii. Tak, niepłodność jest niczym wyrok, lecz czy dziecko musi urodzić się z naszej krwi i kości, by na nie przelać miłość? Wiele maluszków nie ma szczęścia być kochanym dzieckiem – czy nie warto zatem dać szansy tym, których świat powitał bez rodziców. Zamiast więc zadawać pytania w stylu – dlaczego ja? – może powinno się zalać miłością chociaż jedno, niekochane dziecko?

Nie ten okazuje się rodzicem, który to życie zapoczątkował.

Rodzic przecież nie wyłącznie daje życie, ale jest w nim cały czas. W małych radościach, ogromnych smutkach, porażkach lub zwycięstwach.

Zaloguj się do serwisu i dowiedz się i sprawdź (http://ortodoncjabecker.pl/category/rodzaje-aparatow/), czy nasz dodatkowy artykuł wydaje się być ciekawy. Będzie nam też niezmiernie przyjemnie, jeżeli pozostawisz komentarz.

Rodzic trwa przy dziecku cały czas. Bycie rodzicem to przede wszystkim budowanie nierozerwalnych więzi.