Cenione produkty Bepanthen

kremy Bepanthen łagodzą podrażnienia, chronią i przyspieszają proces regeneracji skóry. Bezpośrednio po nałożeniu produktu Bepanthen na skórę, dekspantenol wnika w jej głąb, działając na wszystkie warstwy, równocześnie formuła kosmetyków Bepanthen pozwala skórze oddychać. Maści Bepanthen mogą być stosowane u dorosłych oraz dzieci.

Dowiedz się jakie z nich warto używać.
Wspomniany dekspantenol, który stosowany jest w produktach Bepanthen krem, zobacz tu a więc prowitamina B5 jest znana z właściwości nawilżających oraz odżywczych, a poza tym stymuluje wytwarzanie lipidów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Ogromna popularność zyskały produkty Bepanthen, które mogą być wykorzystywane u małych dzieci. Jednym z nich jest Bepanthen Baby – maść na odparzenia pieluszkowe u niemowląt. Maść Bepanthen Baby wspiera naturalną regenerację, odżywia i chroni delikatną skórę dziecka przed odparzeniami pieluszkowymi. Jest prosta do nakładania i usuwania. Dzięki przezroczystej i lekkiej konsystencji, Bepanthen Baby pielęgnuje skórę, pozwalając jej równocześnie oddychać. Zawiera wspomnianą wcześniej prowitaminę B5, która odpowiada za przyspieszenie procesu naturalnej regeneracji skóry i jednocześnie wzmacnia jej barierę ochronną. Do produkcji Bepanthen Baby nie używa się tlenku cynku, który zaburza naturalną mikroflorę skóry. Wszystko to sprawia, że jest to produkt doskonały dla wrażliwej skóry maluszka.
Ogromnym uznaniem cieszy się także Bepanthen Derm Krem – jest to emolient o działaniu podwójnym, który może być stosowany od urodzenia, oferujący optymalne nawilżenie skóry i pobudzający naturalne mechanizmy regeneracyjne. Bepanthen Derm Krem to emulsja typu olej w wodzie i zawiera 10% lipidów. Lekka konsystencja tego produktu sprawia, że niezwykle szybko się wchłania. Systematyczne stosowanie kremu Bepanthen Derm Krem zapewnia dobre nawilżenie, a poza tym ma działanie łagodzące – niweluje uczucie dyskomfortu oraz ściągnięcia skóry, jakie może być związane z jej nadmiernym wysuszeniem. W ofercie Bepanthen znajdziemy także wyrób medyczny o działaniu wielokierunkowym – Bepanthen Sensiderm. Krem Bepanthen Sensiderm łagodzi świąd oraz zaczerwienienie jakie może towarzyszyć stanom chorobowym skóry, w przypadkach takich jak atopowe zapalenie skóry, egzema, skórne reakcje alergiczne jak również nadmierna suchość skóry. Ponadto zapewnia optymalne nawilżenie skóry i pobudza mechanizmy naturalnego nawadniania skóry, jednocześnie zapewnia warunki do naturalnego procesu regeneracji skóry dzięki obecności dekspantenolu.
bepanthen krem

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Firma Bepanthen stosuje tylko bezpieczne składniki.

W składzie maści Bepanthen nie ma barwników, konserwantów, substancji zapachowych czy innych potencjalnie szkodliwych składników, które mogłyby szkodzić skórze, a nawet zdrowiu. To wszystko sprawia, iż produkty Bepanthen są doskonałe do codziennego stosowania na suchą i skłonną do podrażnień skórę. Największy wybór kremów marki Bepanthen zapewnia internetowa apteka franczyza apteki – dobrze zajrzeć.